Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka Oddziału

Open Finance S.A.

Głogów, Legnica, Wrocław

11 dni temu

Open Finance SA to lider rynku pośrednictwa finansowego w Polsce, który oferuje
swoim klientom szeroki wybór rozwiązań finansowych, dostosowanych
do ich indywidualnych potrzeb. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej
odwiedź nasza stronę www.open.pl

Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Głogów, Legnica, Wrocław
Nasze wymagania:
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • kreatywność, inicjatywa i umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • dokładność, empatia i zdolności interpersonalne,
  • znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office) i urządzeń biurowych,
  • mile widziane doświadczenie w sektorze finansów i bankowości.
Zadania:
  • prowadzenie recepcji i dokumentacji oddziałowej,
  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy,
  • organizowanie spotkań z Klientami,
  • ścisła współpraca z Ekspertami Finansowymi,
  • inne prace biurowe i wsparcie oddziału.
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego w ogólnopolskiej instytucji finansowej,
  • przyjazną, partnerską atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet rekreacyjno – sportowy,
  • pakiet ubezpieczeń grupowych,
  • szkolenia rozwijające wiedzę i umiejętności,
  • dofinansowanie do języka angielskiego.
Obowiązek informacyjny dotyczący rekrutacji do ogłoszenia o pracę. Informujemy, że administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 7 pkt 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 ze zm.) kandydatów do pracy jest Open Finance S.A. z siedziba w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celu realizacji procesu rekruta- cyjnego. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Kandydaci mogą również przekazać swoje aplikacje w celu rozpatrywania ich przez Administratora także w przyszłych procesach rekrutacji. W tym celu kandydaci powinni wyrazić zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych według zamieszczonego wzoru lub zamieścić w dokumentach aplikacyjnych oświadczenie o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie (01-208) ul. Przyokopowa.

Poznaj

Open Finance to doskonale wyszkoleni pośrednicy finansowi, którzy pomogą Ci wybrać najlepszą ofertę. Istotą działalności firmy jest zysk jej Klientów - działamy na Twoją korzyść a nie instytucji finansowych których produkty oferujemy. Pośrednictwo finansowe to młoda gałąź usług w Polsce, a Open Finance jest jej liderem.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (776)
Wałbrzych (50)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (169)
Toruń (110)
Lubelskie:
Lublin (197)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (828)
Tarnów (48)
Nowy Sącz (39)
Mazowieckie:
Warszawa (1868)
Radom (150)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (162)