Asystent / Asystentka projektanta elektroenergetyki

Databout sp. z o.o.

Kraków

35 dni temu

Firma Databout sp. z o. o. (www.databout.pl) do 20 kwietnia 2020 była częścią międzynarodowej grupy WYG (www.wyg.com), od blisko 20 lat świadczymy usługi projektowe oraz doradcze w branży inżynieryjnej, obecnie koncentrując swoją aktywność w Polsce wokół projektów związanych z transportem lądowym, środowiskiem oraz energetyką.

W związku z rozwojem naszej działalności poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent / Asystentka projektanta elektroenergetyki
Miejsce pracy: Kraków

Jesteś asystentem z aspiracjami? Na pewno masz pracę, ale możesz mieć jeszcze lepszą! Zapraszamy do przesłania CV – poznajmy się i porozmawiajmy o pracy lub współpracy!

Do zadań osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:
 • sporządzanie dokumentacji projektowej dla wszystkich etapów (koncepcja, PFU, projekt budowlany, projekt wykonawczy, dokumentacja zamienna i powykonawcza) pod nadzorem doświadczonego projektanta,
 • przygotowanie wniosków formalnych i nadzorowanie procesu uzyskiwania dokumentów i decyzji administracyjnych,
 • współpraca z podwykonawcami, koordynacja międzybranżowa, przygotowanie podkładów projektowych,
 • prace edycyjne związane z przygotowanie dokumentacji w wersji papierowej i elektronicznej.
Od kandydatów oczekujemy (minimum):
 • wykształcenie wyższe kierunkowe,
 • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku asystenta projektanta,
 • dobra znajomość oprogramowania AutoCAD / Microstation, MS Office,
 • czynne prawo jazdy kat. B.
Dodatkowe atuty:
 • doświadczenie w pracy przy projektach kolejowych.
Zatrudnionej osobie oferujemy:
 • ciekawą, pełną wyzwań prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim,
 • możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i zróżnicowane możliwości rozwoju,
 • współpracę z profesjonalnym oraz zgranym zespołem,
 • zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
 • pracę przy ciekawych projektach infrastrukturalnych zarówno w aspekcie projektowym jak i doradczym,
 • atrakcyjne wynagrodzenie.
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Databout sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: hr@databout.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Databout przed cofnięciem zgody.

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w naszych rekrutacjach znajdziesz https://rodo.databout.pl/rodo_kandydaci.html

Poznaj

Databout sp. z o.o.

Databout to niezależna firma zatrudniająca ekspertów, planistów i inżynierów współpracujących ze sobą we wszystkich aspektach współczesnego środowiska. Nasze szerokie doświadczenie pomaga klientom w rozwiązywaniu najbardziej złożonych problemów i przekształcaniu ekscytujących pomysłów w rzeczywistość. Ponadto w naszej pracy stosujemy najnowsze metody z dziedziny data science, aby dostarczyć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania szybko i precyzyjnie.

Nasze doświadczenie projektowe w Polsce sięga roku 1999 – czasu dynamicznego rozwoju polskiej gospodarki i infrastruktury, a także transformacji społeczeństwa w kierunku świadomości ekologicznej. Od ponad 20 lat zapewniamy doradztwo w zakresie realizacji projektów finansowanych ze środków prywatnych oraz publicznych krajowych a także unijnych. Nasze usługi inżynieryjne obejmują sektory transportu, energetyki i środowiska.

Łączymy wiedzę ekspercką z różnych dziedzin z doświadczeniem, a dzięki naszej siedzibie w Warszawie i czterem innym biurom regionalnym zlokalizowanym w południowej Polsce (Kraków, Katowice, Wrocław, Rzeszów) jesteśmy w stanie obsługiwać zarówno klientów publicznych, jak i prywatnych w całym kraju, mając na uwadze lokalne uwarunkowania. Jednocześnie nasza platforma databout.tools jest dostępna dla każdego.

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta 
Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Praca Asystent Projektanta