Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka Projektanta Instalacji Technologicznych / Sanitarnych

Energotechnika Sp. z o.o.

Warszawa

31 dni temu

Ogłoszenie numer: 2560831, z dnia 2019-07-23

Informacje na temat naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • współpraca z projektantem wiodącym,
  • opracowanie dokumentacji projektowej dla branży technologicznej (kotłownie przemysłowe, elektrociepłownie, układy kogeneracji) oraz sanitarnej (wod-kan, hvac, gazowej),
  • prace biurowe: drukowanie projektów, korespondencja z dostawcami urządzeń, klientami i innymi uczestnikami procesu budowlanego,
  • koordynacja międzybranżowa projektów;

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunki energetyka, inżynieria środowiska lub pokrewne,
  • znajomość programów branżowych (AutoCAD, MS Office),
  • znajomość oprogramowania 3D będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem,
  • pozytywne nastawienie, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • prawo jazdy kategorii B mile widziane;

Oferujemy

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w szerokim spektrum ciekawych projektów branżowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • możliwość zdobycia praktyki na potrzeby uprawnień budowlanych,
  • pracę w przyjaznej atmosferze;

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Asystent Projektanta Praca Asystent Projektanta