Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent / Asystentka w Departamencie Audytu Wewnętrznego

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

2 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: MK/DAW/07/01

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwe, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas!

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:
  • Zarządzanie kalendarzem Dyrektora Departamentu Audytu Wewnętrznego
  • Przygotowywanie okresowych raportów w zakresie szkoleń i kwalifikacji pracowników departamentu oraz wykonania budżetu departamentu,
  • Wsparcie administracyjne w przygotowywaniu prezentacji i sprawozdań dotyczących obszaru audytu wewnętrznego
  • Wsparcie administracyjne w zakresie planowania operacyjnego prac audytowych departamentu
  • Tłumaczenia dokumentów (w języku polskim i angielskim)
  • Organizowanie i obsługa spotkań dla pracowników Departamentu i zaproszonych gości
  • Dokonywanie wstępnej i bieżącej kontroli dokumentów zgodnie z obowiązującymi procedurami i obiegiem dokumentacji w Organizacji
  • Obsługa administracyjno – sekretarska pracowników Departamentu (obsługa poczty departamentu, przygotowywanie notatek ze spotkań wewnętrznych, prowadzenie archiwum departamentu, aktualizacja procedur wewnętrznych, organizowanie  i rozliczanie podróży służbowych)
  • Prowadzenie bieżącej korespondencji (w języku polskim i angielskim)
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (ewentualnie w trakcie studiów)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (w tym business English)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Power Point, Outlook)
  • Bardzo dobra organizacji pracy (dokładność, rzetelność w wykonywanych obowiązkach)
  • Samodzielność
  • Proaktywność
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy w dużej organizacji
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach asystenckich
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy

Poznaj

Strona główna > O Banku O Banku ING Bank Śląski S.A. Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka

Asystent działu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie organizacyjnego wsparcia niezbędnego do codziennego funkcjonowania działu firmy lub instytucji. W ramach tego zadania asystent może realizować szereg czynności, których konkretny zakres wyznacza bezpośredni przełożony - kierownik działu. Może należeć do nich przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji służbowej, wykonywanie prostych ...
Asystent / Asystentka Praca Asystent / Asystentka

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (748)
Wałbrzych (47)
Legnica (122)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (188)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (224)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (938)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2056)
Radom (186)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (236)