Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Asystent Działu Księgowości Warszawa
Asystent / Asystentka w Dziale Księgowości

Dwa Plus Sp. z o.o.
Warszawa
5 400 - 8 400 zł brutto/mies.
asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
528 dni temu

Ogłoszenie numer: 7740024, z dnia 2022-11-29

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • weryfikacja dokumentów pod względem poprawności formalnej, merytorycznej, rachunkowej
  • wprowadzanie danych do systemu księgowego,
  • dekretowanie i księgowanie wybranych dokumentów księgowych
  • wprowadzanie i księgowanie WB bankowych,
  • przygotowywanie przelewów bankowych,
  • uzgadnianie rozrachunków,
  • sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel,
  • wsparcie działu księgowości w innych zadaniach.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane finanse i rachunkowość),
  • chęć uczenia się i zdobywania doświadczenia zawodowego,
  • znajomość programu finansowo-księgowego COMARCH ERP XL,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • odpowiedzialność,
  • terminowość, sumienność i dokładność.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (w oparciu o umowę o pracę na pełen etat),
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w przyjaznym, profesjonalnym i międzynarodowym środowisku.

Poznaj

Spółka DWAPLUS dysponuje szerokim asortymentem produktów spożywczych i zapewnia rzetelne dostawy swoich towarów. Wszystkie poniżej wymienione surowce posiadają certyfikaty jakości.

Oferujemy:

  • Olej słonecznikowy
  • Olej sojowy
  • Olej rzepakowy
  • Makuch słonecznikowy
  • Makuch sojowy
  • Śruta słonecznikowa
  • Śruta sojowa
  • Brykiety ze słonecznika
  • Łuska soi granulowana

Firma DWAPLUS zajmuje się dostawami towaru w różnych wariantach, w zależności od miejsca przeznaczenia oraz wymagań klienta. Transport oferowanych produktów odbywa się bezpośrednio od producenta do finalnego klienta. Gwarantujemy w ten sposób naszym klientom wysoką i stabilną jakość zakupionego towaru.

Dostawy zawierają odpowiednie dokumenty dotyczące jakości naszych produktów oraz dokumenty sprzedaży. Oleje i tłuszcze roślinne dostarczamy własnym transportem samochodowym. Istnieje również możliwość odbioru transportem kupującego.