Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Asystent / Asystentka w Dziale Serwisu
Hert Sp. z o.o. Serwis Sp.k.
Warszawa
3 000 - 3 500 zł brutto/mies.
asystent
pełny etat
umowa o pracę
145 dni temu

Hert Serwis Sp. z o.o.

Firma Hert - lider w branży piekarniczej - poszukuje pracowników do Serwisu na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa
Opis stanowiska:
  • Wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem prac realizowanych przez dział Koordynacji Serwisu
  • Obsługa zleceń serwisowych
  • Przygotowywanie ofert serwisowych
  • Rozliczanie prac serwisowych
  • Uzupełnianie dokumentacji serwisowej
  • Organizacja spotkań, prace biurowe
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Ogólna znajomość budowy maszyn
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość programów ERP
  • Sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, zaangażowanie
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania
  • Bezpłatny parking na terenie firmy