Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent Badań Klinicznych

Medical Network S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
4725 dni temu

Firma Medical Network istnieje na rynku od 11 lat oferując usługi w zakresie pełnej obsługi badań klinicznych (przygotowanie badań, monitoring, data management).

Miejsce pracy: Warszawa

Ogólny zakres obowiązków:
  • Prowadzenie dokumentacji śledzącej przebieg badania w biurze
  • Bieżąca kontrola nad korespondencją w projektach
  • Utrzymywanie komunikacji z klientem i ośrodkiem badawczym
  • Tłumaczenie dokumentów związanych z monitorowaniem projektów
  • Obsługa sprzętu biurowego
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji badań
  • Współpraca z innymi członkami grupy w koordynacji zadań w celu wywiązania się z określonych wytycznych badania i dotrzymania terminów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów ze sponsorami
  • Przekazywanie informacji na temat badań stosownym członkom zespołu w celu zapewnienia zgodności działań związanych z zarządzaniem ośrodkami, wykonywania protokołu oraz dokumentacji z wytycznymi badania
Wymagania:
  • Preferowane wykształcenie wyższe medyczne lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Obsługa komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności planowania i organizacji
  • Umiejętność realizacji równoległych zadań
  • Nastawienie na osiąganie celów zarówno jakościowych jak i ilościowych
  • Twórcze podejście do rozwiązywania problemów
  • Podzielność uwagi
  • Dokładność
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Odpowiedzialność
  • Zdolność analitycznego myślenia
Naszym pracownikom oferujemy:
  • Możliwości rozwoju zawodowego w stabilnej firmie
  • Sympatyczną atmosferę pracy
  • Wynagrodzenie i świadczenia dodatkowe zgodne z oczekiwaniami i kwalifikacjami kandydata