Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Asystent Biura Rekrutacji (K/M)
AUDIT Doradztwo Personalne
Nowa Sól
asystent
pełny etat
umowa o pracę
84 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje do swojego biura w Nowej Soli kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Sól

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżące wsparcie w zakresie organizacji i realizacji zadań administracyjno-biurowych
  • Obsługa połączeń telefonicznych
  • Przygotowywanie ogłoszeń, umawianie spotkań, przekazywanie kandydatom informacji zwrotnych
  • Koordynacja obiegu dokumentów oraz ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientami i interesantami

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie pracy w podobnym obszarze zadaniowym
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Znajomości obsługi pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem: Excel, Word i Power Point
  • Prawo jazdy kat. B

Poznaj