Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent Brokera

OBG FIDUTIA sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5957 dni temu

Ogłoszenie numer: 39172, z dnia 2008-01-28

OBG FIDUTIA jest brokerem ubezpieczeniowym prowadzącym działalność od 2. połowy lat 90. Firma specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych i życiowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Obsługa klientów biura lub wspomaganie brokera w ich obsłudze. W szczególności: • obsługa bieżąca ubezpieczeń • prace administracyjne w tym przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji ubezpieczeniowej związanej z obsługą Klientów firmy, prowadzenie ewidencji polis i archiwizacji dokumentów, • budowanie długotrwałej relacji z klientami

Wymagania

• dobra znajomość pakietu MS Office(w szczególności aplikacji Word, Excel i Outlook), • doświadczenie w branży, • dobra znajomość aplikacji do obsługi brokera - agenta typu FORT , BROKER itp. • umiejętność nawiązywania kontaktów • samodzielność w działaniu, Poszukujemy osób odpowiedzialnych, rzetelnych, dobrze zorganizowanych i posiadających umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie. Możliwość rozwoju zawodowego.