Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent ds. administracyjno-handlowych

Mantion Handling Systems Sp.z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5142 dni temu

Ogłoszenie numer: 94774, z dnia 2010-04-19

Mantion Handling Systems Sp. z o .o. specjalizuje się w systemach transportu podwieszanego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa działu sprzedaży
  • Opieka nad klientami
  • Obsługa logistyczna zamówień
  • Sprzedaż bezpośrednia
  • Obsługa przepływu dokumentów towarowych, magazynowych i transportowych.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (warunek konieczny),
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość innego języka.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zdolność planowania i organizacja czasu pracy samodzielność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilizację, wsparcie i możliwość rozwoju zawodowego