Asystent ds. administracyjnych

Transportowy Dozór Techniczny

Rzeszów

48 dni temu

TRANSPORTOWY DOZÓR TECHNICZNY
Oddział Terenowy w Krakowie
zatrudni pracowników na stanowisko

Miejsce pracy:
Rzeszów
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie dokumentacji związanej ze sprawdzaniem kwalifikacji osób obsługujących i konserwujących urządzenia techniczne;
  • współpraca z ośrodkami szkolenia w zakresie organizowania egzaminów;
  • sporządzanie raportów i analiz;
  • archiwizowanie dokumentacji;
  • bieżąca współpraca z jednostkami organizacyjnymi TDT,
  • wsparcie administracyjne dla pracowników biura.
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia średniego/wyższego (student/studentka ostatniego roku);
  • komunikatywności i samodzielności w podejmowaniu decyzji;
  • wysokiego poziomu kultury osobistej
  • dużej samodzielności w wykonywaniu obowiązków
  • odpowiedzialności za powierzone zadania, skrupulatności i rzetelności
  • umiejętności pracy pod presją czasu;
  • umiejętności współpracy w zespole i budowania relacji z ludźmi;
  • dobrej znajomości MS Office, w tym MS Excel i MS Outlook;
  • mile widziana będzie znajomość zagadnień związanych Kodeksem Postępowania Administracyjnego.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat;
  • pakiet socjalny, m.in. opiekę medyczną i pakiet rekreacyjno-sportowy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość realizacji ambicji zawodowych i ciągłego podwyższania kwalifikacji.
Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Praca Asystent/ka ds. Administracji