Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent ds. Handlu i Marketingu

KABIS Tadeusz Wojtczuk
Warszawa
praca stacjonarna
5995 dni temu

Ogłoszenie numer: 37644, z dnia 2007-12-14

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy do siedziby głównej w Warszawie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

- profesjonalne wsparcie pracy działu handlowego, - koordynowanie i rozwijanie programu partnerskiego dla klientów firmy, - dbanie o utrzymanie właściwego zaopatrzenia w foldery, katalogi w oddziałach, - redagowanie notatek na firmową stronę www, utrzymywanie kontaktu z czasopismami branżowymi i agencjami reklamowymi, - zapewnianie właściwego obiegu dokumentów, - koordynowanie planowanych akcji mailingowych, - nadzór nad publikacją materiałów reklamowych oraz tworzenie wstępnych projektów reklam, - pomoc w organizowaniu wyjazdów firmowych.

Wymagania

- wykształcenia wyższego z zakresu marketingu, - znajomość narzędzi marketingowych oraz umiejętność efektywnego ich stosowania na różnych rynkach, - biegła obsługa komputera (Excel, Word, PowerPoint), - kreatywność połączona z umiejętnością rzeczowej oceny sytuacji, - komunikatywność, entuzjazm i optymizm. Poszukujemy osoby, która: - lubi rozmawiać z ludźmi, - szybko się uczy, - dobrze organizuje swoją pracę, - chce zdobywać coraz więcej doświadczeń, - ceni swoja oryginalność, - jest odważna i ma poczucie humoru, - posiada prawo jazdy kat. B. Dodatkowym atutem będzie ukończenie szkoły o profilu elektrycznym.

Oferujemy

- ciężką i pasjonującą pracę, - stabilny system wynagrodzeń, - umowę o pracę,