Asystent ds. IT

Grant Thornton Frąckowiak

Poznań

23 dni temu

Asystent ds. IT
(Poznań, ul. Abpa A. Baraniaka 88E)
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konfigurację komputerów, wdrażanie systemów operacyjnych za pomocą SCCM, konfigurację i zabezpieczanie smartfonów za pomocą narzędzi typu Mobile Device Management oraz wykonywanie podstawowych prac informatycznych.
 
Wymagamy:
 • biegłej znajomości sprzętu komputerowego, smartfonów z Android oraz systemu MS Windows 10
 • umiejętności pracy w środowisku sieciowym
 • znajomości języka angielskiego na poziomie pozwalającym na sprawną pracę z dokumentacją techniczną

Dodatkowe atuty:

 • umiejętność przewidywania, zapobiegania i rozwiązywania problemów
 • znajomość PowerShell
Zapewniamy:
 • elastyczną formę zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę
 • uczestnictwo w szkoleniach (Grant Thornton Academy)
 • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)
 • rozwijającą i ciekawą pracę w zespole profesjonalistów oraz zdobycie doświadczenia w renomowanej firmie o zasięgu globalnym
 • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
 • nowoczesne i komfortowe miejsce pracy (Malta Office Park)
 • elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 7:00 a 9:00)

Poznaj

Grant Thornton Frąckowiak


Jesteśmy jedną z największych na świecie firm audytorsko-doradczych. Priorytetem w naszej codziennej pracy jest zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług w połączeniu z wyjątkową obsługą Klienta.

Cenimy ludzi, którzy identyfikują się z naszymi organizacyjnymi wartościami i realizują je każdego dnia w życiu zawodowym. Te wartości to: Współpraca, Przywództwo, Doskonałość, Dopasowanie, Szacunek i Odpowiedzialność. Kierujemy się nimi w świecie biznesu, wspierając naszych Klientów rozwiązaniami kreowanymi przez naszych ekspertów.

Aktualnie zatrudniamy ok. 300 pracowników w siedmiu biurach, mieszczących się w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Bydgoszczy i Toruniu. Cały czas się rozwijamy i zapraszamy do naszego grona kolejne osoby, które swoją karierę zawodową wiążą z profesjonalnym doradztwem.

Do naszego zespołu mogą dołączyć zarówno te osoby, które są absolwentami lub kończą niebawem studia, jak i te, które mają już bardziej bogate doświadczenie zawodowe i chciałaby je wykorzystać oraz poszerzyć w ramach naszej firmy.

Jeśli chcesz dołączyć do nas, jesteś zainteresowany pracą, stażem lub praktyką, zapoznaj się z informacjami na temat rekrutacji.

 

Poznaj stanowisko: Asystent działu IT 
Asystent działu IT, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za udzielanie bieżącego wsparcia pracownikom działu IT firmy lub instytucji. W zakresie pełnionych przez niego obowiązków może się więc znaleźć uzupełnianie portfolio firmy, przygotowywanie faktur, umawianie spotkań z klientami i kontrahentami firmy, wykonywanie szeregu prostych prac biurowych i administracyjnych, etc. Stanowisko jest często obsadzane ...
Praca Asystent działu IT