Asystent ds. Księgowości

Viverto Sp. z .o.o.

Kraków

7 dni temu

VIVERTO.pl, kompleksowy sklep internetowy z materiałami wykończeniowymi do wnętrz, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
OBOWIĄZKI:
  • kontrola spłaty zobowiązań (w tym wprowadzenie przelewów do bankowości elektronicznej)
  • rozliczanie i kontrola płatności przychodzących (rachunki bankowe, pobrania, PayU itp.)
  • przygotowywanie faktur kosztowych do księgowania + przygotowywanie zestawień/analiz kosztów
  • podstawowe sprawy kadrowe (przygotowywanie list obecności; kontrola dni urlopowych itp.)
  • prowadzenie spraw administracyjnych i kontakt z zewnętrzną księgowością
  • wprowadzanie faktur zakupowych do systemu
WYMAGANIA:
  • wykształcenie ekonomiczne lub w trakcie studiów
  • doświadczenie księgowe
  • dobra znajomość MS Office, obsługa komputera i sprzętów biurowych
  • podstawowa wiedza z zasad rachunkowości
OFERUJEMY:
  • umowa o pracę
  • pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • lekcje języka angielskiego
MIEJSCE PRACY:
  • Kraków, ul. Kosocicka 7,
  • łatwy dojazd MPK i samochodem (węzeł Wielicki).

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na powyższym stanowisku
prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku

Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy; skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Na ofercie prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Heban Sp z o.o. Sp. K. oraz Viverto Sp. z.o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).

Poznaj

heban sp. z o.o. sp. komandytowa

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Praca Asystent Działu Księgowości