Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Asystent ds. Marketingu (m/f) j. angielski
PROFIT HR ALEKSANDRA KNAPCZYK
Warszawa
specjalista junior / mid / asystent
pełny etat
umowa o pracę
rekrutacja online
10 dni temu

PROFIT HR (Certyfikat 8985) MY NIE SZUKAMY. MY ZNAJDUJEMY. Nasza baza specjalistów budowana jest na bieżąco. Współpracujemy tylko z profesjonalistami, którymi są zarówno firmy, jak i kandydaci.

Klienci PROFIT HR to spółki działające i rozwijające się w środowisku międzynarodowym, pochodzące w większości z Regionu D-A-CH.

 

Jednym z naszych Klientów jest międzynarodowa spółka posiadająca wyłączność dystrybucji artykułów biurowych i piśmienniczych na wielu rynkach europejskich. Firma naszego Klienta reprezentuje renomowanych, światowych producentów znanych na całym świecie marek premium.

W związku z rozwojem nowej marki na podległych rynkach (Polska i Europa Centralno-Wschodnia), poszukujemy do pracy w centrali firmy w Katowicach kandydata/kandydatki na stanowisko:

Asystent ds. Marketingu (m/f) j. angielski
Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: SM/MB/KAT
CEL STANOWISKA:


Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pomagała w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej firmy w celu maksymalizacji działań sprzedażowych skierowanych do stałych Partnerów i Klientów firmy. Praca stacjonarna z elementami mobilności do Klientów firmy.

 

NASZ KANDYDAT BĘDZIE ODPOWIEDZIALNY M.IN. ZA NASTĘPUJĄCE ZADANIA:
 • Pomoc w opracowywaniu i kreowaniu strategii marketingowej dla różnych grup kategorii produktów,
 • Pomoc przy realizacji wypracowanej strategii marketingowej,
 • Kreowanie kampanii i aktywności u Klientów w oparciu o sprzedaż,
 • Współpraca z klientami e-commerce, pomoc przy tworzeniu kampanii reklamowych dla sklepów internetowych,
 • Prowadzenie działań wspierających obecność marek w internecie (prowadzenie mediów społecznościowych, współpraca z influencerami, kampanie reklamowe, aktualizacja stron internetowych)
 • Współpraca oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami i dystrybutorami w Polsce i innych krajach
 • Współpraca z agencjami reklamowymi
 • Przygotowywanie materiałów marketingowych (postów, banerów, ulotek itp.)
PRAGNIEMY ZATRUDNIĆ OSOBĘ POSIADAJĄCĄ PONIŻSZE KOMPETENCJE I CHARAKTERYZUJĄCĄ SIĘ NASTĘPUJĄCYMI CECHAMI:
 • Min. roczne doświadczenie w obszarze zarządzania produktem lub marketingiem
 • Dobre umiejętności analityczne
 • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową (warunek konieczny; min. B2)
 • Kreatywność, skuteczność w rozwiązywaniu problemów
 • Biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i Power Point
 • Obsługa podstawowych programów graficznych – Photoshop, Illustrator. InDesign (w stopniu umożliwiających zaprojektowanie prostych materiałów reklamowych)
OFERUJEMY:
 • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach zagranicznych
 • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
 • Umowę o pracę oraz system premiowy
 • Możliwość rozwoju
 • Samodzielność w działaniu i wykorzystywanie swojej kreatywności w codziennej pracy
 • Udział w rozwoju firmy na rynku polskim i zagranicznych
KLAUZULA INFORMACYJNA- REKRUTACJA – kandydaci, osoby zainteresowane pośrednictwem pracy świadczonym przez Spółkę
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52.
2) osobą kontaktową w sprawach ochrony danych osobowych w PROFIT HR Aleksandra Knapczyk jest Inspektor Danych osobowych  dostępny pod adresem e-mail: iod@audyt-doradztwo.pl 
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt b i art. 9 ust. 2 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą pracownicy działu HR administratora danych, inne agencje pośrednictwa pracy oraz kontrahenci i klienci administratora, z którymi administrator zawarł umowy w zakresie pośrednictwa pracy.
5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby rekrutacji, oraz później, przez okres 5 lat na potrzeby przyszłych rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte.
6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie niemożność uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę.
9) Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w formie profilowania.

ZGODA
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PROFIT HR Aleksandra Knapczyk z siedzibą w Katowicach (40-750), przy ul. Hierowskiego 52, moich danych osobowych, w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Podobne oferty