Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent ds. Marketingu

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

141 dni temu

Ogłoszenie numer: 1949680, z dnia 2018-04-30

Poszukujemy odpowiednio wykwalifikowanych osób, które swoim zaangażowaniem wniosą wkład w rozwój działań marketingowych firmy.
Zostań członkiem zespołu międzynarodowej firmy w naszym biurze w Warszawie

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • praca nad tłumaczeniami tekstów marketingowych, wraz z tłumaczami z innych krajów
  • nadzorowanie systemu marketingowego, współpraca z działem graficznym i tłumaczeniowym nad przygotowaniem newslettera/artykułów branżowych (konieczna znajomość języka angielskiego)
  • promowanie marki na eventach branżowych, targach dystrybucyjnych
  • wspieranie działań sprzedażowych, obsługa klienta

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (język angielski umożliwiający codzienną komunikację z resztą zespołu )
  • znajomość instrumentów oraz akcesoriów gitarowych lub gotowość do podjęcia szkolenia w tym zakresie (wiedza z zakresu instrumentów muzycznych będzie dodatkowym atutem)
  • dokładność i punktualność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • gotowość do podjęcia kilkumiesięcznego szkolenia za granicą
  • ponadstandardowy czas pracy

Oferujemy

  • możliwosć rozwoju w międzynarodowej firmie
  • nowoczesne i dynamiczne środowisko pracy
  • długoterminowe zatrudnienie
  • umowa o pracę
  • praca w komfortowym biurze w Warszawie

Poznaj stanowisko: Asystent Marketingu

Asystent Marketingu jest to osoba odpowiedzialna za wspieranie pracy Działu Marketingu i Reklamy w firmie - poprzez realizację zleconych zadań administracyjno-biurowych i marketingowych. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: obsługa i organizacja pracy biura, kontrola nad obiegiem korespondencji przygotowywanie raportów, ofert, zestawień, współpraca w prowadzeniu projektów ...
Asystent Marketingu Praca Asystent Marketingu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (774)
Wałbrzych (53)
Legnica (124)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (206)
Toruń (154)
Lubelskie:
Lublin (244)
Chełm (44)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (1028)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (58)
Mazowieckie:
Warszawa (2106)
Radom (191)
Płock (78)
Opolskie:
Opole (245)
Nysa (101)