Zobacz więcej ofert pracy

Asystent ds. obsługi zajęć egzekucyjnych

mBank S.A.
Łódź
praca stacjonarna
1478 dni temu
Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: MCZ/023/0320

Miejsce pracy: Łódź, ul. Traktorowa 141/143

Na tym stanowisku będziesz miał/a możliwość:

  • zakładać, aktualizować i zdejmować blokady na zajętych rachunkach oraz rozliczać tytuły egzekucyjne z rachunku bankowego dłużnika na podstawie dyspozycji otrzymanych z organów egzekucyjnych,
  • rejestrować w systemie do obsługi zajęć egzekucyjnych korespondencję przychodzącą dotyczącą pism oraz ponagleń dotyczących zajęć egzekucyjnych,
  • weryfikować zarejestrowaną korespondencję pod względem merytorycznym oraz formalnym,
  • prowadzić korespondencję z organami egzekucyjnymi, w przypadku stwierdzenia błędów merytorycznych przygotowywać stosowną korespondencję,

Czego potrzebujesz by zacząć?

  • sprawnego poruszania się po systemie Windows,
  • bezwzrokowej obsługi klawiatury,
  • umiejętności pracy na kilku aplikacjach jednocześnie,
  • umiejętności pracy w zespole
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • otwartości na nowe zadania,
  • skrupulatności i dokładności w wykonywanych zadaniach,
  • wykształcenia średniego,

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy biurowej,
  • wiedza z zakresu prawa administracyjnego, KPC
  • doświadczenie pracy na dwóch monitorach
  • bezwzrokowej obsługi klawiatury

Co zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa minimum rok
  • stałe godziny pracy między 8-16
  • dodatki w postaci m.in karty multisport współfinansowanej przez Bank, opieka medyczna, dostęp do obszernego zbioru audiobook’ów, szkolenia
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy i dalszego rozwoju w mBanku - dostęp do wewnętrznego rynku pracy