Zobacz więcej ofert pracy

Asystent ds. Projektów Unijnych

Centrum Badań DNA Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3170 dni temu

Ogłoszenie numer: 783966, z dnia 2015-08-27

Centrum Badań DNA, to ośrodek badawczo-diagnostyczny, którego celem jest wdrażanie i oferowanie nowoczesnych technologii w zakresie analiz DNA, a tym samym wprowadzenie na rynek najnowocześniejszej diagnostyki medycznej.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Współudział w kompleksowej obsłudze finansowej projektów współfinansowanych przez UE tj.: wypełnienie wszystkich obowiązków wynikających z podpisanej umowy o dofinansowanie, w szczególności: przygotowywanie sprawozdań, raportów, wniosków o płatność, harmonogramów płatności i rozliczeń, promocja, spełnienie wskaźników produktu i rezultatu, archiwizacja dokumentacji, wprowadzanie zmian merytorycznych do realizowanych projektów, prowadzenie zapytań ofertowych, współpraca z instytucjami zewnętrznymi dedykowanymi do obsługi dotacji, współpraca z działami w firmie związanymi z realizacją projektów,
  • Współudział w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie realizacji projektów współfinansowanych ze środków UE,
  • Stałe aktualizowanie wiedzy z zakresu przygotowywania i realizacji projektów.

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w zakresie obsługi projektów badawczo-rozwojowych lub inwestycyjnych realizowanych w ramach programowania 2007-2013,
  • Aktualna wiedza z zakresu pozyskiwania i rozliczania dotacji ze środków unijnych,
  • Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • Zdolność do wielotorowej pracy.

Oferujemy

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę,
  • Możliwości rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.