Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent ds. Rozliczeń i Administracji

ROHLIG SUUS Logistics SA

Czeladź

24 dni temu

Miejsce pracy: Czeladź, od października 2019 Sosnowiec

W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw. Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji. Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwości realizacji zawodowej
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku i inne)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szeroką bazę szkoleń dla pracowników
Obowiązki:
  • Organizacja przepływu dokumentacji spedycyjnej,
  • Kontrola dokumentacji transportowej,
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności spedycyjnej,
  • Przyjmowanie gotówki od przewoźników i konwojentów wraz z jej rozliczeniem w systemie dziedzinowym,
  • Współpraca z innymi działami firmy,
  • Praca w systemie spedycyjnym.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym spedycyjnym
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w branży TSL (praktyki, staże)
  • Mile widziani studenci zaoczni,
  • Komunikatywność i sumienność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Skrupulatny nadzór nad obrotem dokumentami,
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.”

Poznaj

ROHLIG SUUS Logistics SA to jeden z najszybciej rozwijających się operatorów logistycznych w Polsce. Zajmujemy się szeroko pojętym zarządzaniem logistyką i transportem. Realizujemy procesy logistyczne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy oraz infrastrukturę magazynową. Znajdujemy się z ścisłej czołówce przedsiębiorstw świadczących kompleksowe usługi TSL.

Poznaj stanowisko: Asystent/ka ds. Administracji

Asystent do spraw administracji, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za organizowanie wszelkich formalności związanych z administracyjnym funkcjonowaniem firmy, przedsiębiorstwa lub instytucji. W zakresie obowiązków osoby obsadzonej na tym stanowisku może znaleźć się opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur, etc., wystawianie faktur w nawiązaniu do zawieranych przez firmę ...
Asystent/ka ds. Administracji Praca Asystent/ka ds. Administracji