Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Asystent ds. Sprzedaży (klimatyzacja/chłodnictwo)

DTH Selection

Warszawa

21 dni temuDTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering.

 

Naszym klientem jest międzynarodowy dostawca urządzeń oraz komponentów z branży klimatyzacji i chłodnictwa. W związku z rozwojem struktur sprzedażowych poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:


Asystent ds. Sprzedaży (klimatyzacja/chłodnictwo)
Miejsce pracy: Warszawa

(wakaty dostępne w oddziałach: Wrocław, Łódź, Warszawa, Bydgoszcz, Poznań)
 
Zakres obowiązków:
 • Stacjonarna obsługa klientów w oddziale firmy w zakresie komponentów chłodniczych oraz urządzeń klimatyzacyjnych.
 • Podstawowe doradztwo w zakresie oferty produktowej firmy (klimatyzacja i chłodnictwo).
 • Wycena zamawianych produktów.
 • Współpraca z innymi działami w ramach organizacji.
Wymagania:
 • Wykształcenie średnie lub student branżowych kierunków (preferowana inżynieria środowiska).
 • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży przy montażu/serwisie/obsłudze instalacji HVAC.
 • Dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia w pełnym wymiarze godzinowym.
 • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie.
 • Prawo jazdy kat. B.
 • Chęć rozwoju zawodowego w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej.
Firma oferuje:
 • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) u wiodącego dostawcy komponentów oraz urządzeń HVAC.
 • Przyjazną atmosferę.
 • Pracę z doświadczonym zespołem branżowych inżynierów.
 • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia branżowe, możliwość awansu w strukturze organizacyjnej firmy.

www.dth-selection.pl

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DTH Selection Tomasz Małagowski z siedzibą przy al. Jana Pawła II 22 w Warszawie (00-133) zgadzasz się na przetwarzanie przez Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez DTH Selection Tomasz Małagowski danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem DTH Selection al. Jana Pawła II 22 00-133 Warszawa, rekrutacja@dth-selection.pl.

Poznaj

DTH Selection

DTH Selection – specjalizujemy się w realizacji projektów rekrutacyjnych w obszarach technical sales & engineering oraz media & marketing.

Poznaj stanowisko: Asystentka ds. Sprzedaży 
Asystent/asystentka do spraw sprzedaży, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą stanowiącą bezpośrednie wsparcie dla funkcjonowania działu sprzedaży firmy lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku może realizować szereg czynności organizacyjnych, obowiązków o charakterze biurowym, wyznaczanym na bieżąco przez bezpośrednich przełożonych działu sprzedaży. Asystentka może więc przykładowo przygotowywać oferty ...
Praca Asystentka ds. Sprzedaży