Asystent ds. sprzedaży z językiem niemieckim

AsstrA Polska sp. z o.o.

Warszawa

4 dni temu

AsstrA Associated Traffic AG założona została w roku 1993 w Zurychu, Szwajcaria.

AsstrA dzisiaj to międzynarodowa spółka holdingowa działająca na rynku usług logistycznych. Biura firmy mieszczą się w Szwajcarii, Rosji, Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie, Litwie, Polsce, Włoszech, Niemczech i Chinach. Łączna liczba pracowników – około 750 osób.

Location: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie Klientów niemieckojęzyczynych drogą telefoniczną oraz mailową;
  • Obsługa i dalszy rozwój współpracy z klientami lokalnymi oraz w krajach UE;
  • Kompleksowe i pełne rozpoznawanie potrzeb klienta;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych w języku niemieckim;
  • Opracowywanie i składanie ofert handlowych;
  • Wprowadzanie danych, praca w systemie CRM;
  • Realizacja założonych planów sprzedaży.
Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 w mowie i piśmie- warunek konieczny;
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego (preferowany poziom B2);
  • Znajomość języka rosyjskiego mile widziana, ale niewymagana;
  • Mile widziane, ale niewymagane doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B;
  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność pracy z klientem, zdolności negocjacyjne;
  • Wytrwałość w dążeniu do celu;
  • Komunikatywność, kreatywność i aktywność w działaniu.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + prowizja uzależniona od wyników);
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy oraz szkolenia zawodowe;
  • Możliwość awansu w strukturach firmy;
  • Prywatna opieka medyczna w Centrum Medycznym LUX MED;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystentka ds. Sprzedaży
Asystent/asystentka do spraw sprzedaży, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą stanowiącą bezpośrednie wsparcie dla funkcjonowania działu sprzedaży firmy lub przedsiębiorstwa. Osoba zatrudniona na tym stanowisku może realizować szereg czynności organizacyjnych, obowiązków o charakterze biurowym, wyznaczanym na bieżąco przez bezpośrednich przełożonych działu sprzedaży. Asystentka może więc przykładowo przygotowywać oferty ...
Praca Asystentka ds. Sprzedaży