Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent ds. Trade Marketingu

Douglas Polska Sp. z o.o.

Warszawa

338 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Jeżeli masz w sobie dużo pozytywnej energii, a świat kosmetyków to Twoja pasja…
Przygotuj się na nowe wyzwania i dołącz do Nas!

Opis stanowiska

  • Prowadzenie działań związanych z obsługą marketingową perfumerii (BTL, materiały POS, itp.)
  • Współorganizowanie akcji i wydarzeń promocyjnych w perfumeriach oraz otwarciach nowych perfumerii
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami i innymi podwykonawcami
  • Kontakt z perfumeriami, centrami handlowymi oraz innymi działami firmy
  • Zbieranie ofert rynkowych i dbanie o optymalizowanie kosztów

Wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w pracy w dziale marketingu lub agencji reklamowej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Zaawansowana znajomość j. angielskiego (tłumaczenia, prezentacje w j. angielskim, kontakt z Centralą w Niemczech)
  • Znajomość pakietu MS Office (szczególnie Power Point i Exel)
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, kreatywność i zaangażowanie
  • Mile widziana znajomość wybranego programu graficznego

Oferujemy

  • Stała współpracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole

Poznaj

Douglas Polska to największa i najszybciej rozwijająca się sieć perfumerii w Polsce. Posiadamy ponad 130 perfumerii zlokalizowanych w najlepszych galeriach handlowych i przy prestiżowych ulicach w 64 miastach Polski. Douglas.pl to także pierwsza, autoryzowana perfumeria online w Polsce.

W perfumeriach Douglas znajdziesz marki z całego asortymentu sieci liczącego blisko 40 tys. produktów, w tym ponad 300 marek luksusowych i popularnych.

Poznaj stanowisko: Asystent Marketingu

Asystent Marketingu jest to osoba odpowiedzialna za wspieranie pracy Działu Marketingu i Reklamy w firmie - poprzez realizację zleconych zadań administracyjno-biurowych i marketingowych. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: obsługa i organizacja pracy biura, kontrola nad obiegiem korespondencji przygotowywanie raportów, ofert, zestawień, współpraca w prowadzeniu projektów ...
Asystent Marketingu Praca Asystent Marketingu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (803)
Wałbrzych (67)
Legnica (93)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (246)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (248)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (940)
Tarnów (62)
Nowy Sącz (61)
Mazowieckie:
Warszawa (2230)
Radom (169)
Płock (99)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (87)