Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    4 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Pracownik ds. Telewindykacji Wrocław
Asystent ds. Wierzytelności w Wydziale Monitoringu i Windykacji Telefonicznej

Bank Millennium S.A.
Wrocław
młodszy specjalista (junior) / asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
262 dni temu

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • Telefoniczny kontakt z Klientem Banku ,
  • Kontrola i windykacja należności na wstępnym etapie zadłużenia ,
  • Wskazywanie i ustalanie z Klientem najlepszych rozwiązań na polubowną spłatę zobowiązań ,
  • Współpraca z innymi Zespołami w ramach Departamentu,
  • Monitorowania i Dochodzenia Należności Detalicznych ,
  • Realizacja zadań własnych oraz zespołowych.

Jeśli:
  • lubisz prowadzić rozmowy telefoniczne,
  • łatwo nawiązujesz nowe kontakty,
  • posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane),
  • jesteś nastawiony/a na cel i w pełni angażujesz się w powierzone zadania,
  • wykazujesz się asertywnością oraz cierpliwością ,
  • chcesz rozwijać się w ramach struktur instytucji finansowej,

wyślij do nas swoje CV!

Oferujemy:
  • Stabilną pracę w międzynarodowej instytucji finansowej w Centrali Banku Millennium,
  • Umowę o pracę na pełny etat od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz pomoc doświadczonych pracowników,
  • Idealną pracę na start – nauczymy Cię wszystkiego - nie wymagamy doświadczenia w bankowości,
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w obszarze windykacji,
  • Wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + premia miesięczna),
  • Pracę w trybie hybrydowym (częściowo zdalna, częściowo z biura),
  • Prywatną opiekę medyczną w ramach pakietu socjalnego,
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej (My Benefit),
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.