Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Asystent ds. Wsparcia Procesów Zakupowych
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
Warszawa
asystent
pełny etat
umowa zlecenie
72 dni temu
Zagraj na pozycji
Asystent ds. Wsparcia Procesów Zakupowych
Miejsce pracy: Warszawa

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Będziesz odpowiedzialny za:
 • Składanie zamówień centralnych;
 • Drobne prace biurowe;
 • Wsparcie Działu Zakupów w codziennej pracy.
Jeżeli:
 • Szukasz pracy na wakacje;
 • Jesteś osobą otwartą, dokładną i skrupulatną;
 • Odnajdujesz się w dynamicznym środowisku pracy;
 • Znasz pakiet MS Office w stopniu umożliwiającym swobodną pracę;
 • Posiadasz status studenta - mile widziane.
Oferujemy:
 • Pracę w oparciu o umowę zlecenia na okres 3 miesięcy;
 • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia w międzynarodowej organizacji;
 • Dogodny dojazd do biura - Centrala mieści się przy drugiej linii metra.
Poznaj naszych zawodników:

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie sześciu (6) miesięcy po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w formularzu, a w razie wyrażenia zgody dotyczącej przyszłych rekrutacji do odwołania zgody nie dłużej jednak nić 24 miesiące oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych. Administratorem danych jest Leroy - Merlin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72, kontakt ochronadanych@leroymerlin.pl. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na stronie www.leroymerlin.pl w polityce prywatności.

Poznaj

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do grupy ADEO. Jesteśmy obecni w 15 krajach na 4 kontynentach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa.

Proces rekrutacji

Krok Aplikuj do nas na www.kariera.leroymerlin.pl
Krok Przyjdź na rozmowę
Krok Dołącz do najlepszego zespołu!

Podobne oferty