Asystent ds. Zakupów Medycznych

Medicover sp. z o.o.

Warszawa

86 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Biuro Główne

Al.Jerozolimskie 96

Szukamy Ciebie jeśli:
  • chcesz rozwijać się w obszarze zakupów
  • cechuje Cię dobra organizacja pracy
  • umiesz ustalać priorytety
  • potrafisz koordynować kilka zadań w jednym czasie
  • masz wrodzony optymizm i radość życia
  • umiesz zarządzać swoim czasem
  • jesteś osobą rzetelną i dokładną
Twoje zadania:
  • wprowadzanie do systemu warunków zakupowych
  • sprawdzanie poprawności cen w systemie
  • udział w zapewnieniu bieżącego zaopatrzenia dla klinik
  • udział w procesie zapewniania zaopatrzenia nowych lokalizacji firmy
  • udział w przeprowadzaniu postępowania reklamacyjnego
  • raportowanie
Oferujemy Ci:
  • cenne doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • zatrudnienie od poniedziałku do piątku, nie tylko na okres wakacji
  • możliwość pracy w doświadczonym zespole, w innowacyjnej organizacji o wiodącej pozycji rynkowej
  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy
  • pracę w gronie ludzi, dla których wartością jest praca zespołowa
  • możliwość nabycia unikalnej wiedzy z zakresu procesów zakupowych
  • wsparcie przełożonych na etapie wdrożenia

Poznaj

Medicover Sp. z o.o.

Poznaj Medicover

Od ponad 20 lat zapewniamy naszym pacjentom pełną opieką medyczną, obejmującą usługi ambulatoryjne, laboratorium, diagnostykę obrazową, stomatologie i kompleksową opiekę szpitalną. Oferujemy również opiekę osobom starszym oraz rozwiązania dotyczące ubezpieczeń, a także systemu kafeteryjnego dla pracowników.

W 2018 roku otworzyliśmy lub przejęliśmy 10 placówek medycznych (stan na 16.10.2018 r.). Rozszerzamy również swoją działalność o nowe obszary wspierające zdrowie pacjentów, takie jak Medicover GO czy OK System .

Proces rekrutacji

KrokAplikacja
KrokKontakt z przedstawicielem HR
KrokSpotkanie z Managerem
KrokDodatkowe spotkanie
KrokInformacja zwrotna
KrokList intencyjny
Poznaj stanowisko: Asystent ds. Zakupów
Asystent do spraw zakupów jest osobą odpowiedzialną za dokonywanie bieżących zakupów wewnątrz firmy lub instytucji. Osoba obsadzona na tym stanowisku analizuje informacje o dostępnych dostawcach danych produktów i dokonuje wyboru samodzielnie lub w konsultacji z kierownikiem działu zakupów. Po dokonanej transakcji sporządza szczegółowy raport, który przekazuje przełożonym – w tym przypadku ...
Praca Asystent ds. Zakupów