Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Asystent działu handlowego i marketingu

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
4776 dni temu

Ogłoszenie numer: 147988, z dnia 2011-05-19

Lider na rynku, Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Alba SA, firma działająca w branży gospodarki odpadami i recyklingu, poszukuje kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: ADH/04/2011

Opis stanowiska

  • opracowywanie materiałów promocyjnych i reklamowych firmy,
  • współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami oraz fundacjami działający na rzecz ochrony środowiska itp.,
  • opieka nad stroną internetową,
  • przygotowywanie prezentacji Power Point oraz szaty graficznej ofert,
  • prowadzenie spraw administracyjnych działu.

Wymagania

  • kreatywność i zdyscyplinowanie,
  • doświadczenie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu prezentacji
  • komunikatywność,
  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • biegła znajomość MS Office oraz programów graficznych,
  • wiedza z zakresu marketingu i przeprowadzania akcji marketingowych,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Oferujemy

  • prowadzenie ciekawych projektów marketingowych/handlowych,
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w zgranym zespole,
  • wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.