Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent inspektora nadzoru

MGGP S.A.

Kołbiel

29 dni temu

Ogłoszenie numer: 2477268, z dnia 2019-05-22

MGGP S.A. z siedzibą w Tarnowie poszukuje:

Miejsce pracy: mazowieckie / Kołbiel

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z Inspektorem Nadzoru Inwestorskiego oraz innymi stronami zaangażowanymi w inwestycyjny proces budowlany.

  • Pomoc w analizowaniu dokumentacji projektowej oraz rozwiązań technicznych przedkładanych przez Wykonawcę.

  • Pomoc w przeprowadzaniu odbiorów robót budowlanych zgłaszanych przez Wykonawcę.

  • Monitorowanie postępu wykonanych prac przez Wykonawcę.

  • Pomoc w ocenie i kompletowaniu dokumentacji budowy.

  • Sporządzanie raportów okresowych ze stanu jakości wykonanych prac.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego lub wyższego (kierunki techniczne lub technik) absolwent/student.
  • Dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office, AutoCAD).
  • Bardzo dobrej organizacji pracy.
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w ambitnym zespole i przyjaznej atmosferze.

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Otwartą drogę rozwoju w strukturach firmy oraz wzmocnienie kluczowych kompetencji.

  • Możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z pakietu benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta FitProfit).

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Nadzoru Technicznego

Specjalista do spraw nadzoru technicznego to stanowisko obecne w wielu branżach, szczególnie jednak w dziedzinie budownictwa, transportu i przemyśle. Do obowiązków specjalisty należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w danej działalności, a także kontrolowanie przestrzegania norm konserwacji i przechowywania tych urządzeń. Specjalista szkoli ponadto nowych pracowników w zakresie ...
Specjalista ds. Nadzoru Technicznego Praca Specjalista ds. Nadzoru Technicznego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (778)
Wałbrzych (69)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (293)
Toruń (177)
Lubelskie:
Lublin (254)
Chełm (59)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (788)
Tarnów (105)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2207)
Radom (193)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (259)
Nysa (101)