Asystent inżyniera serwisu gwarancyjnego

Climatic Sp. z o.o.

Warszawa - Reguły

90 dni temu

Climatic SP. z o.o. SP. K. z siedzibą w Regułach k. Warszawy poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa - Reguły

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie, obsługa i asystowanie przy realizacji serwisowych zgłoszeń gwarancyjnych i pogwarancyjnych dotycząca budynków i instalacji (elektrycznych, logicznych, gazowych, wentylacyjnych i innych) wykonanych przez firmę,
  • asystowanie przy dokonywaniu cyklicznych przeglądów technicznych obiektów,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • uzupełnianie dokumentacji serwisowej.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub w trakcie nauki,
  • gotowość do 2-3 dniowych wyjazdów służbowych na terenie Polski i Niemiec,

Oferujemy:

  • stałą pracę w dynamiczne rozwijającej się firmie,
  • szkolenia i kursy uprawniające do wykonywania określonych zadań (elektryczne, gazowe, inne),
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • miłą atmosferę pracy.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Poznaj

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Climatic Sp. z o.o., która jako generalny wykonawca jest liderem na rynku budownictwa służby zdrowia

Poznaj stanowisko: Technik serwisu
Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Praca Technik serwisu