Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent/ka Członka Zarządu

Telewizja Puls Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6313 dni temu

Ogłoszenie numer: 25929, z dnia 2007-02-02

Telewizja Puls Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się stacją telewizyjną, poszukującą obecnie nowych pracowników

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: ACZ/01/2007

Opis stanowiska

Do zadań osoby na tym stanowisku należy współpraca oraz pomoc w sprawach organizacyjnych oraz biurowych Członkowi Zarządu, a także tłumaczenia z języka angielskiego, pisemen oraz ustne

Wymagania

 doświadczenia zawodowego na takim samym bądź podobnym stanowisku  perfekcyjnej znajomości języka angielskiego  wysokiej kultury osobistej  umiejętności tłumaczeniowe (w piśmie oraz w mowie)  umiejętności współpracy w zespole  dobrej organizacji pracy  komunikatywności oraz innowacyjności przy współpracy z przełożonym  umiejętności pracy pod presją czasu  preferowane wykształcenie językoznawcze, administracyjne bądź pokrewne  CV oraz List Motywacyjny w języku polskim oraz angielskim

Oferujemy

 pracę w rozwijającej się stacji telewizyjnej  perspektywy dalszego rozwoju zawodowego  uczestnictwo w niepowtarzalnym projekcie medialnym  atrakcyjne warunki zatrudnienia