Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Asystent / ka ds. finansowych

Buro Happold Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5582 dni temu

Ogłoszenie numer: 56166, z dnia 2009-02-04

jest międzynarodową, interdyscyplinarną firmą inżynierów projektantów i konsultantów istniejącą od 1976 roku i zatrudniającą ponad 1800 pracowników w biurach na całym świecie. Oferujemy kompleksowe usługi projektowe i doradztwo w zakresie inżynierii lądowej, projektowania konstrukcji i instalacji, bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, infrastruktury technicznej i wielu innych. Współtworzyliśmy wiele prestiżowych budynków na świecie. Na polskim rynku jesteśmy obecni od ponad 10 lat, mając za sobą stale rosnącą listę udanych projektów. Więcej informacji na temat Buro Happold można uzyskać na stronie internetowej www.burohapppold.com. Obecnie do naszego oddziału w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wystawianie faktur sprzedaży i monitorowanie spływu należności
  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo - księgowego (Agresso)
  • Przygotowanie płatności oraz ich wprowadzanie do aplikacji bankowej
  • Aktualizacja cashflow
  • Przygotowywanie zestawień / raportów księgowych i finansowych
  • Prowadzenie kasy i przygotowywanie raportów kasowych
  • Rozliczanie i ewidencja delegacji służbowych
  • Przygotowywanie dokumentów dla zewnętrznej firmy księgowej
  • Współpraca z Regionalnym Księgowym
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów
  • Znajomość podstaw księgowości
  • Doświadczenie w dziale finansowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca z osobą anglojęzyczną)
  • Znajomość pakietu MS Office, w tym programu Excel w stopniu zaawansowanym
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Zdolność komunikowania się w międzynarodowym środowisku
  • Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia językowe