Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
Asystent(ka) działu administracji

MWM Sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
5322 dni temu

Ogłoszenie numer: 78421, z dnia 2009-10-19

MWM Sp. z o.o. jest biurem inżynierskim działającym na rynku uslug architektonicznych, projektowych i realizacji obiektów użyteczności publicznej

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

Prace administracyjno-biurowe - przygotowanie i archiwizacja korespondencji biura - obsługa sekretariatu - obsługa kasowa biura - przygotowanie dokumentów finansowych dla biura rachunkowego (raporty kasowe, faktury) - prowadzenie dokumentacji kadrowej - udział w przygotowaniu ofert przetargowych - prowadzenie dokumentacji wymaganej systemem ISO 9001

Wymagania

Praktyczna znajomość podstaw rachunkowości Mile widziane wyższe wykształcenie o kierunku ekonomicznym lub zarządzania Dyspozycyjność, samodzielność i zaangażowanie Umiejętności organizacyjne Biegła obsługa pakietu MS Office

Oferujemy

Stabilną pracę na umowę o pracę Możliwość zdobywania wielokierunkowego doświadczenia zawodowego Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności