Asystent/ka (Działu Finansów)

Devire Sp. z o.o

Warszawa

107 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.

Asystent/ka (Działu Finansów)
Twoja Przyszła Firma / Your future Company

Obecnie dla mojego klienta, międzynarodowej firmy poszukuję kandydatów na stanowisko Asystentki/a (Działu Finansów).

Opis stanowiska / Description

Do Twoich zadań należeć będzie: wsparcie Dyrektora i kierowników Działu Finansów w codziennych obowiązkach, współudział i koordynacja w tworzeniu budżetów, planów finansowych, raportów, analiz. Aktualizacja procedur i polityk oraz strony interetowej Działu. Również: ewidencja faktur kosztowych, obsługa dokumentów w programie SAP,  nadzór nad obiegiem dokumentacji w Dziale, nadzór nad obiegiem dokumentacji w Dziale, rozliczanie delegacji służbowych kierownictwa Działu,  koordynacja audytów.

U Kandydatów zwracamy uwagę na / We are looking for
  • Wykształcenia na jednym w kierunków (finanse, rachunkowość, logistyka, ekonomia lub pokrewne)
  • Znajomości Pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Bardzo dobrej znajomości j. angielskiego (minium B2)
  • Umiejętność ustalania priorytetów, bardzo dobrej organizacja pracy, komunikatywności
  • Zdolności analitycznych
Nasz Klient Zapewnia / Our client offers
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę 
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (5000 zł brutto)
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekruta- cji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). "

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Księgowości

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspiera zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Asystent Działu Księgowości Praca Asystent Działu Księgowości

Rekrutują z Praca.pl