Asystent/ka Działu Rekrutacji i Rozwoju

Devire

Warszawa

37 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL41344

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Asystent/ka Działu Rekrutacji i Rozwoju
Devire (agencja pracy tymczasowej, numer certyfikatu 3260) to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry. Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Polsce, Niemczech oraz Czechach.

Twoja przyszła Firma:

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży elektroniki użytkowej, posiadająca sieć sklepów w całej Polsce. W związku ze stałym rozwojem poszukujemy Kandydata lub Kandydatki na stanowisko Asystenta/ki Działu Rozwoju i Rekrutacji. Do Twoich obowiązków będzie należeć tworzenie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, wsparcie prowadzenia procesów rekrutacyjnych (selekcja CV, rozmowy telefoniczne z Kandydatami), administracja platformą e-learnigową, wsparcie przy planowaniu szkoleń i wdrożeń pracowników, wsparcie sesji Assessment Center oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji.

Nasz Klient zapewnia:

 • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę tymczasową na okres 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia),
 • Atrakcyjne wynagrodzenie (20-23 zł/hbrutto)
 • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych,
 • Pozytywną atmosferę oraz możliwości rozwoju,
 • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
 • Przyjazne środowisko pracy w nowoczesnym otoczeniu (Warszawa - Ochota).

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

 • Mile widziani studenci kierunków związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi lub doradztwem personalnym,
 • Pierwsze doświadczenie w pracy biurowej/HR/call center,
 • Komunikatywną znajomość języka angielskiego (B2),
 • Chęć rozwoju w obszarze HR i Employer Brandingu,
 • Komunikatywność, pozytywne nastawienie oraz proaktywność,
 • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz odpowiedzialność. 

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Poznaj stanowisko: Konsultant ds. Rekrutacji 
Konsultant ds. rekrutacji jest to osoba - wyspecjalizowana w zakresie rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska różnego szczebla, wykorzystywanie różnych narzędzi rekrutacyjnych i prowadzenia procesu rekrutacji, selekcji. Poza tym, odpowiada on za poszukiwanie kandydatów zgodnie z oczekiwanym ...
Praca Konsultant ds. Rekrutacji