Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Asystent/ka Konstruktora

teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
5086 dni temu

Ogłoszenie numer: 106341, z dnia 2010-07-13

Projektowanie i produkcja linii montażowych i testujących dla przemysłów:
  • samochodowego
  • medycznego
  • solarnego

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • pomoc w sporządzaniu dokumentacji technicznej maszyn w zakresie rysunków wykonawczych i złożeniowych oraz instrukcji obsługi.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • wykształcenie średnie techniczne
  • znajomość programu Solid Works będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • ciekawą stałą pracę w młodym zespole
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach
  • nauka języka niemieckiego lub angielskiego