Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent/ka w Dziale Finansowym

Enter Air Sp. z o.o.

Warszawa

192 dni temu

Enter Air Sp. z o.o. jest największą polską czarterową linią lotniczą. Realizujemy loty z Polski do najpopularniejszych kurortów turystycznych w Europie, Afryce i Azji. Stale unowocześniamy i powiększamy naszą flotę.

Jesteśmy zgranym, dynamicznie działającym zespołem, połączonym pasją lotnictwa.

Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • ewidencja kosztów przy użyciu odpowiednich aplikacji
  • terminowe rozliczanie dokumentów zakupowych zgodnie z procedurami
  • koordynowanie wewnętrznego obiegu dokumentów księgowych
  • rozliczenia wydatków gotówkowych pracowników
  •  wsparcie działu finansowego w codziennych obowiązkach
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Excel
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie, dokładność, samodzielność i rzetelność w wywiązywaniu się z powierzonych zadań
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
Jeśli spełniasz nasze oczekiwania, oferujemy Ci ciekawą, pełną wyzwań pracę oraz wiele możliwości rozwoju. Razem z nami będziesz współtworzył firmę, w której nie jesteśmy anonimowi, dbamy o relacje i przyjazną atmosferę.
Do wysyłanej aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Enter Air Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 Nr 101, poz.926 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania”.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Księgowości

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Asystent Działu Księgowości Praca Asystent Działu Księgowości

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (732)
Wałbrzych (49)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (173)
Toruń (91)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (787)
Tarnów (40)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1558)
Radom (65)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (18)