Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent/ka w dziale księgowości

Trenkwalder

Poznań

211 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: ASK/POZ/1117
Obowiązki:
  • obieg dokumentów,
  • księgowanie rozliczeń delegacji i rozliczeń zaliczek pracowniczych,
  • księgowanie wyciągów bankowych,
  • sprawdzanie statusu VAT czynnego dostawców,
  • pomoc w księgowaniu faktur kosztowych,
  • archiwizacja.
Wymagania:
  • wykształcenie i kwalifikacje: ekonomia albo finanse – minimum licencjat,
  • znajomość języków obcych: komunikatywny francuski albo angielski.
Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową,
  • pracę na pełen etat,
  • pracę od poniedziałku do piątku (7:30-15:30 lub 8:00-16:00),
  • bogaty pakiet benefitów,
  • miejsce pracy: Poznań, ul. Bałtycka.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Dlaczego warto?

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 55 000 pracowników. Trenkwalder działa w 17 krajach Europy. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas 30 lat działalności na europejskim rynku pracy Trenkwalder oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dopasowane do unikalnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Poznaj stanowisko: Asystent Działu Księgowości

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Asystent Działu Księgowości Praca Asystent Działu Księgowości

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (808)
Wałbrzych (53)
Legnica (68)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (98)
Lubelskie:
Lublin (127)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1733)
Radom (70)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (20)