Asystent/ka z językiem rosyjskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Bolesławiec

37 dni temu

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla naszego Klienta, nowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Nowogrodźcu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bolesławiec | Numer ref.: ART/037/JWE

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem (pierwsza na rok)
  • Benefity pozapłacowe takie jak opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie z dużą ilością wyzwań zawodowych (projekt greenfield)
  • Budowanie firmy od podstaw
  • Częsty kontakt w języku rosyjskim (kontakt z siedzibą firmy)
  • Miejsce pracy: Nowogrodziec

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. rok
  • Znajomość języka rosyjskiego - min. B2/C1
  • Znajomość języka angielskiego - min. B1
  • Znajomość języka polskiego - min. B2/C1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność w działaniu, wysoka kultura osobista, bardzo dobra organizacja pracy

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i koordynowanie pracy w zakresie sprawnego funkcjonowania Biura Dyrektora Zakładu
  • Koordynacja, organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Organizacja podróży służbowych
  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi działami oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • Obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej - koordynowanie procesu obiegu dokumentów oraz archiwizacji dokumentacji
  • Tworzenie podsumowań, prezentacji i procedur na potrzeby Dyrektora Zakładu
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Spółki w relacjach z biznesowymi partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Realizacja zadań zleconych przez Dyrektora Zakładu

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.

Poznaj stanowisko: Asystent / Asystentka
Praca jako asystent polega na realizowaniu zadań zleconych przez pracowników działu. Są to zazwyczaj proste, ale często czasochłonne czynności. Ich zakres zależy tak naprawdę od branży firmy oraz działu. Inaczej będzie wyglądać codzienna praca asystenta w firmie informatycznej, a inaczej w dziale obsługi klienta dużej sieci sklepów. W pierwszym przypadku kandydat do pracy musi wykazać się techniczną wiedzą a w drugim ...
Praca Asystent / Asystentka