Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Asystent projektanta branży hydrotechnicznej

NES Global Talent

Warszawa

11 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta – dużego biura projektowego, działającego na rynku polskim oraz zagranicznym, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • Praca przy projektach dotyczących inżynierii hydrotechnicznej
  • Praca nad małymi projektami lub częściami większych projektów, przy czym praca jest sprawdzana przez starszego lub odpowiednio doświadczonego inżyniera
  • Tworzenie rysunków CAD w 2D i / lub 3D
  • Przygotowanie rysunków na każdym etapie procesu projektowego (Studia wykonalności, Projekt wstępny, Projekt akceptacyjny, Projekt wykonawczy)
  • Wykonywanie różnego rodzaju analiz i obliczeń geotechnicznych (np. Stateczności skarp, fundamentów, itp.) dla konstrukcji hydrotechnicznych.
  • Wsparcie w działaniach związanych z charakterystyką geotechniczną
Wymagania:
  • Min. 1-2 lata na stanowisku związanym z projektowaniem w branży hydrotechnicznej
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w projektach hydrotechnicznych (np. Tamy i / lub zbiorniki i / lub przelewy i / lub nasypy)
  • Współpraca z zespołami międzynarodowymi i wielokulturowymi
  • Znajomość jednego z następujących programów CAD: Civil3D i / lub AutoCAD
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w dużej, międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju u jednego ze światowych liderów w swej branży
  • Pakiet benefitów

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta
Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Praca Asystent Projektanta