Asystent projektanta branży sanitarnej
NEOEnergetyka Sp. z o.o
Warszawa
asystent
umowa o pracę / kontrakt B2B
11 dni temu

Spółka działająca w sektorze energetyki, zajmująca się projektowaniem i przygotowaniem inwestycji z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii,
poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Współpraca z projektantem przy sporządzaniu dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót oraz programów funkcjonalno-użytkowych w zakresie inwestycji dotyczących w szczególności: instalacji kolektorów słonecznych, instalacji węzłów cieplnych i kotłowni, w tym kotłowni na biomasę, instalacji pomp ciepła, instalacji kogeneracyjnych oraz przyłączy cieplnych i gazowych, instalacji co i cwu.
  • Wsparcie w przygotowaniu wycen szacunkowych inwestycji
  • Dokonywanie uzgodnień między branżowych, pozyskiwanie materiałów do projektowania, wykonywanie wizji lokalnych, pomiarów.

Wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu. Mile widziane doświadczenie w zakresie instalacji OZE.
  • Mile widziana umiejętność sporządzania audytów energetycznych.
  • Wykształcenie wyższe, techniczne, kierunek: inżynieria sanitarna, inżynieria środowiska.
  • Dobra znajomość obsługi oprogramowania branżowego, w tym AutoCAD, pakiet Office, pakiet Audytor - Sankom
  • Odpowiedzialność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole
  • Pracę w zespole nastawionym na współpracę i dzielenie się wiedzą
  • Zdobywanie doświadczenia w zakresie odnawialnych źródeł energii
  • Możliwość podejmowania nowych wyzwań

Rodzaj zatrudnienia

  • Na podstawie umowy o pracę lub B2B

CV proszę wysyłać za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Poznaj

Spółka działająca w sektorze energetyki, zajmująca się projektowaniem i przygotowaniem inwestycji z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii oraz kierowaniem i nadzorowaniem inwestycji.