Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent projektanta instalacji sanitarnych

AB INDUSTRY S.A.

Warszawa / Macierzysz

147 dni temu

Ogłoszenie numer: 2266506, z dnia 2019-02-20

AB Industry to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i uruchamiamy instalacje procesowe oraz linie produkcyjne. Zapewniamy pełną obsługę inwestycji przemysłowych. Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwala dostarczać nam kompleksowe rozwiązania „pod klucz”.

Wieloletnie doświadczenie, połączone z nieustannym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników, stawiają nas w czołówce firm w branży.

Międzynarodowy zasięg pozwala nam prowadzić inwestycje nie tylko w Europie, ale praktycznie na całym świecie.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa / Macierzysz

Nr Ref.: Macierzysz

Opis stanowiska

  • Wykonywanie projektów branży sanitarnej;
  • Analizę oraz optymalizację rozwiązań instalacyjnych;
  • Weryfikację dokumentacji technicznych istniejących systemów;
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów;
  • Prowadzenie uzgodnień z klientami oraz z innymi branżami;
  • Współpracę z działem wycen i realizacji na potrzeby wykonania projektów;
  • Terminowość i jakość realizowanych projektów.

Wymagania

  • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Doświadczenie w zakresie projektowania instalacji sanitarnych mile widziane,
  • Umiejętność samodzielnego wykonywania rysunków budowlanych w środowisku AutoCAD;
  • Znajomość programów branżowych;
  • Znajomość prawa budowlanego, aktualnych warunków technicznych, znajomość obowiązujących norm;
  • Znajomość rynku budowlanego (stosowane materiały, rozwiązania, technologie),
  • Umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych;
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy;
  • Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań;
  • Umiejętność pracy w zespole i dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w wykonywaniu projektów w obiektach przemysłowych;
  • Doświadczenie w realizacji instalacji sanitarnych na budowie
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość oprogramowania BIM.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy zróżnicowanych i ciekawych projektach w obszernym zakresie instalacji sanitarnych
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego;
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Asystent Projektanta Praca Asystent Projektanta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (719)
Wałbrzych (58)
Legnica (105)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (280)
Toruń (154)
Lubelskie:
Lublin (259)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (825)
Tarnów (75)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2112)
Radom (163)
Płock (99)
Opolskie:
Opole (256)
Nysa (68)