Asystent Projektanta / Inżynier

CoBouw Polska Sp.zo.o.

Łódź

83 dni temu

CoBouw Polska Sp. z o.o. jest polsko-holenderską spółką budowlaną z kapitałem wieloletniego międzynarodowego doświadczenia. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji obiektów przemysłowych, które wykonujemy na tereniu całego kraju. Podążamy za światowymi trendami i sami je kreujemy łącząc zaawansowaną funkcjonalność z nowoczesną architekturą i efektownym wzornictwem. Budujemy w oparciu o najnowsze technologie oraz innowacyjne rozwiązania. Cały proces realizujemy samodzielnie dzięki doświadczonej kadrze inżynierskiej oraz własnym pracownikom.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby z woj. łódzkiego na stanowisko:

Asystent Projektanta / Inżynier
Miejsce pracy: Łódź
Opis stanowiska – obowiązki:
  • tworzenie ciekawych, nowoczesnych obiektów przemysłowych(hale produkcyjne, magazynowe wraz z budynkami socjalno – biurowymi)
  • wykonywanie rysunków konstrukcyjnych do projektów budowlanych i wykonawczych konstrukcji stalowych i żelbetowych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe budowlane
  • znajomość zagadnień związanych z konstrukcjami stalowymi i żelbetowymi
  • biegła obsługa komputera
  • znajomość programu  do obliczania konstrukcji stalowych i żelbetowych Robot Structural Analysis, Konstruktor
  • znajomość programu do tworzenia dokumentacji projektowej AutoCad
Oferujemy:
  • interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i zdobycie cennych doświadczeń zawodowych
  • umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

CoBouw Polska Sp.zo.o.

Firma CoBouw Polska jest polsko-holenderską spółką budowlaną specjalizującą się w kompleksowej realizacji obiektów przemysłowych (hal stalowych) wykonywanych w konstrukcji stalowej na terenie całego kraju. Międzynarodowa wiedza i doświadczenie zapewnia naszym Inwestorom wykorzystywanie najnowszych technologii oraz elastyczność w dopasowywaniu się do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych Inwestora. Często pomysł i wizja całego przedsięwzięcia rodzi się na kartce papieru, nadajemy jej właściwy kierunek i krok po kroku zmierzamy z Inwestorem począwszy od pomocy w znalezieniu działki poprzez formalności urzędowe i procedurę procesu projektowego aż po samą budowę i końcowy etap czyli wprowadzenie się do gotowego obiektu i rozpoczęcia działalności.

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Asystent Projektanta Praca Asystent Projektanta

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl