Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH

KAPPA-PROJEKT
Warszawa, Warszawa - Miedzeszyn
praca stacjonarna
5933 dni temu

Ogłoszenie numer: 39504, z dnia 2008-02-04

Biuro projektowe zajmujące się projektowaniem konstrukcji budowlanych. www.kappa-projekt.pl

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa - Miedzeszyn

Opis stanowiska

Wykonywanie rysunków konstrukcji żelbetowych i stalowych oraz obliczeń statycznych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe w specjalności konstrukcje budowlane - biegła znajomość programu AutoCad - dyspozycyjność

Oferujemy

- możliwość zdobycia stażu do uprawnień - praca w młodym zespole - praca z użyciem nowoczesnego oprogramowania - możliwość wyboru formy zatrudnienia