Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
ASYSTENT PROJEKTANTA KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH

KAPPA-PROJEKT
Warszawa, Warszawa - Miedzeszyn
praca stacjonarna
5785 dni temu

Ogłoszenie numer: 46192, z dnia 2008-07-01

Biuro projektowe zajmujące się projektowaniem konstrukcji budowlanych. www.kappa-projekt.pl

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa - Miedzeszyn

Opis stanowiska

  • Wykonywanie rysunków konstrukcji żelbetowych i stalowych oraz obliczeń statycznych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w specjalności konstrukcje budowlane
  • doświadczenie przy wykonywaniu obliczeń statycznych
  • biegła znajomość programu AutoCad
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • możliwość zdobycia stażu do uprawnień
  • praca w młodym zespole
  • praca z użyciem nowoczesnego oprogramowania
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia