Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Projektanta - Konstruktora

MW Technic

Warszawa - Reguły

22 dni temu

„MW Technic” Sp. z o.o., firma produkcyjno – budowlana z siedzibą w Regułach k. Warszawy poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa - Reguły

Opis stanowiska:
  • praca przy projektach koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych
  • tworzenie modeli 2d i 3d
  • sporządzanie obliczeń konstrukcyjnych
  • wykonywanie rysunków warsztatowych
  • koordynowanie projektów międzybranżowych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo
  • znajomość programu AUTOCAD i oprogramowania branżowego ROBOT
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • umiejętność współpracy z zespołem projektowym, dokładność, sumienność
  • mile widziana znajomość programu Advance Steel oraz SCIA lub RFEM
  • mile widziane doświadczenie przy opracowywaniu projektów konstrukcji stalowych
Oferujemy:
  • rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę

Poznaj

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Climatic Sp. z o.o., która jako generalny wykonawca jest liderem na rynku budownictwa służby zdrowia

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Asystent Projektanta Praca Asystent Projektanta