Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
asystent projektanta - kosztorysant

Biuro Projektów "A-PROPOL" s.c.
Gliwice
praca stacjonarna
6182 dni temu

Ogłoszenie numer: 31352, z dnia 2007-07-13

Biuro Projektów wykonuje projekty wszystkich klas dróg z wyjątkiem autostrad. Proces projektowy obejmuje wykonanie części technicznej wraz z niezbędnymi uzgodnieniami do uzyskania pozwolenia na budowę oraz część kosztorysowo - ekonomiczną. Biuro świadczy również usługi w zakresie nadzorów autorskich oraz inwestorskich.

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

Praca na oferowanym stanowisku polega na przygotowaniu danych dla potrzeb kosztorysowych wykonywanych w Biurze projektów drogowych lub w przypadku posiadanej praktyki - samodzielne sporządzanie kosztorysów, przedmiarów, specyfikacji technicznych i innych opracowań ekonomiczno-kosztowych. Praca w siedzibie firmy, w oparciu o program NORMA PRO i AutoCAD LT 2007.

Wymagania

Asystent projektanta - kosztorysant musi wykazać się biegłą znajomością programu AutoCAD i powinien posiadać wykształcenie wyższe kierunkowe (inż. budownictwa, specjalność drogowa lub inżynieryjna). Mile widziana będzie praktyka, jednak jej brak nie uniemożliwia podjęcia pracy

Oferujemy

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności + atrakcyjne premie Istnieje możliwość odbycie praktyki dla potrzeb uzyskania uprawnień.