Asystent Projektanta [rekrutacja online]

HERKULES S. A.

Poznań

33 dni temu

Firma Herkules S.A. w związku z długoletnim kontraktem na budowę sieci systemu GSMR poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • opracowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy technicznej na każdym etapie projektu (koncepcja, projekt budowlany, projekt wykonawczy)
  • prowadzenie procesu uzgadniania dokumentacji projektowej
  • weryfikacja dokumentacji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne / budowlane (inżynier) zapraszamy również studentów ostatnich lat studiów
  • sprawna obsługa programu AutoCAD, programów obliczeniowych i pakietów biurowych
  • dyspozycyjność, operatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodzielność i silna motywacja do pracy
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę)
  • szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzędzia pracy
Poznaj stanowisko: Projektant
Zadaniem projektanta jest realizowanie zleconego projektu przy użyciu nabytych umiejętności, we współpracy z pozostałymi projektantami, należącymi do zespołu powołanego do współtworzenia danego przedsięwzięcia. Projektant wykonuje samodzielnie cały jego projekt lub jego część - zakres zadań określa kierownik główny projektant, będący głównym zwierzchnikiem podległych sobie projektantów. ...
Praca Projektant