Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent projektanta w specjalności mostowej

ProtechniCon Konstrukcje Inżynierskie Maciej Żuchowicz

Kraków

36 dni temu

Ogłoszenie numer: 2565625, z dnia 2019-07-17

ProtechniCon Konstrukcje Inżynierskie to firma działająca na rynku od roku 2006, mająca siedzibę i biuro w Krakowie. Zakres działalności firmy obejmuje zarówno szeroko pojęte usługi projektowe jak i usługi konsultingowe. W zakresie usług projektowych biuro zajmuje się branżą mostową, drogową i kolejową, jako głównym obszarem działalności. Usługi konsultingowe obejmują głównie obsługę firm wykonawczych biorących udział w procesie budowlanym.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

  • sporządzanie kompletnych dokumentacji projektowych obiektów mostowych dla Inwestorów i Wykonawców, w tym prace inżynierskie (wykonywane obliczeń oraz rysunków technicznych) jak i formalno prawne (uzyskiwanie uzgodnień i decyzji, w tym pozwoleń na budowę)
  • udział w procesie inwestycyjnym na etapie realizacji zadań (projekty rusztowań i konstrukcji wsporczych, projekty technologiczne wykonywane na budowę)
  • samodzielna koordynacja projektów

Wymagania

  • biegła znajomość BESTCAD
  • minimum roczne doświadczenie w projektowaniu (praca w mostowym biurze projektowym)
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem mostów, zwłaszcza obiektów kolejowych
  • znajomość programów inzynierskich (AutoCAD, BestCAD, RM WIN, MAthCAD

Oferujemy

  • udział w ciekawych projektach
  • szansę zdobycia/rozwinięcia doświadczenia zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencj
  • możliwość zdobycia uprawnień

Poznaj

ProtechniCon Konstrukcje Inżynierskie to firma działająca na rynku od roku 2006, mająca siedzibę i biuro w Krakowie. Zakres działalności firmy obejmuje zarówno szeroko pojęte usługi projektowe jak i usługi konsultingowe. W zakresie usług projektowych biuro zajmuje się branżą mostową, drogową i kolejową, jako głównym obszarem działalności. Usługi konsultingowe obejmują głównie obsługę firm wykonawczych biorących udział w procesie budowlanym.

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Asystent Projektanta Praca Asystent Projektanta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (647)
Wałbrzych (58)
Legnica (123)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (231)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (241)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (811)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (87)
Mazowieckie:
Warszawa (1995)
Radom (178)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (230)
Nysa (55)