Asystent Projektanta

MW Technic

Warszawa - Reguły

131 dni temu

„MW Technic” Sp. z o.o., firma produkcyjno – budowlana z siedzibą w Regułach k. Warszawy poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa - Reguły

Opis stanowiska:
  • praca nad graficznymi aspektami projektu
  • praca przy projektach koncepcyjnych, budowlanych i wykonawczych
  • tworzenie modeli 2d i 3d
  • wykonywanie rysunków warsztatowych
  • koordynowanie projektów międzybranżowych
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: budownictwo / architektura
  • znajomość programu AUTOCAD i oprogramowania branżowego
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • umiejętność współpracy z zespołem projektowym, dokładność, sumienność
  • mile widziana znajomość programu Revit
Oferujemy:
  • rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta
Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Praca Asystent Projektanta