Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Asystent Projektanta

GOLDBECK COMFORT Sp. z o.o.

Toruń

11 dni temu

Jesteśmy nowoczesną firmą założoną w 1990 r., należąca od 2017r. do niemieckiej Grupy Goldbeck. Oferujemy produkty na wysokim, europejskim poziomie i notujemy bardzo dobre wyniki. Należymy do czołowych polskich producentów prefabrykatów żelbetowych. Oferta przedsiębiorstwa obejmuje wszystkie typy elementów konstrukcyjnych, a doświadczony zespół stale wprowadza nowe rozwiązania oraz dba o najwyższą jakość oferowanych wyrobów.

Przedsiębiorstwo stale zwiększa ilość realizowanych projektów.

W związku z rozbudową biura projektowego aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: AP/2019
Twoje zadania:
  • analiza statyczna,
  • przygotowywanie wytycznych i rysowanie elementów zespolonych i płaszczyznowych (ściany jedno- dwu- i trójwarstwowe, stropy typu TT i filigran), a także prętowych jak słupy, belki i elementy sprężone.

Od nas otrzymasz:
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w międzynarodowej firmie zatrudniającej ponad 6000 osób,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie + świadczenia socjalne: talony na święta, paczki dla dzieci),
  • nietuzinkowe doświadczenie w dziedzinie projektowania prefabrykatów betonowych,
  • uczestnictwo w realizacji nieprzeciętnych projektów budowlanych,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • wsparcie w codziennych zadaniach Kierownika Biura,
  • pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku,
  • spotkania i wyjazdy integracyjne.
Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:
  • jesteś studentem ostatniego roku budownictwa lub posiadasz już wykształcenie inżynierskie budowlane,
  • chcesz dołączyć do grona młodych, ambitnych ludzi,
  • świetnie organizujesz swój czas pracy,
  • chcesz się rozwijać w projektowaniu konstrukcji budowlanych,
  • jeśli nie znasz programów typu: ALLPLAN, FRILO, ROBOT, ABC Płyta, RM-WIN, nie przejmuj się. NAUCZYMY CIĘ!

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY

Poznaj

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta

Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Asystent Projektanta Praca Asystent Projektanta

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest GOLDBECK COMFORT Sp. z o.o..