Asystent Projektanta

Tg plus sp. z o.o.

Warszawa - Ursus

5 dni temu

SPÓŁKA TG PLUS JEST FIRMĄ INŻYNIERYJNO  - BUDOWLANO  - HANDLOWĄ

Działamy w sektorze energetycznym zapewniając naszym partnerom kompleksowe rozwiązania.

Sposób naszego działania jest przyjazny dla środowiska naturalnego, ukierunkowany na intelektualny i technologiczny rozwój  przynoszący korzyści całemu otoczeniu w jakim działamy.

Miejsce pracy: Warszawa - Ursus

Opis stanowiska

  • aktywny udział w pracach projektowych (sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych)
  • współpraca z zespołem projektowym; uczestnictwo w realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi przepisami technicznymi i przepisami prawa

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów – preferowana Inżynieria Środowiska lub kierunki pokrewne
  • znajomość programu AutoCAD
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność
  • sumienność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • doświadczenie w projektowaniu sieci gazowych i/lub wod-kan. będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz.883

Poznaj

TG Plus Sp. z o.o.

SPÓŁKA TG PLUS JEST FIRMĄ INŻYNIERYJNO - BUDOWLANO - HANDLOWĄDziałamy w sektorze energetycznym zapewniając naszym partnerom kompleksowe rozwiązania. Sposób naszego działania jest przyjazny dla środowiska naturalnego, ukierunkowany na intelektualny i technologiczny rozwój przynoszący korzyści całemu otoczeniu w jakim działamy.

Poznaj stanowisko: Asystent Projektanta
Asystent Projektanta to osoba, która odpowiada za nadzorowanie i weryfikację części projektowej kontraktu firmy, np. w branży budowlanej: projekt dróg, mostów, ścieżek rowerowych. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: udział w zbieraniu wytycznych do projektowania, opracowywanie projektów wykonawczych pod nadzorem projektanta, wykonywanie prac związanych z przygotowaniem ...
Praca Asystent Projektanta